MÖBLER / Bord / Soffbord 8597089
*
nr 859 7089
Soffbord
trä, Design Yngvar Sandström, längd: 120, djup: 77, höjd: 53
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:06:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 07:54:59
1
600 kr
11/11 18:30:49
2
600 kr
11/11 19:01:15
2
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord trä yngvar sandström
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7089
Soffbord
trä, Design Yngvar Sandström, längd: 120, djup: 77, höjd: 53
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 07:54:59 | 1 | 600 kr |
| 11/11 18:30:49 | 2 | 600 kr |
| 11/11 19:01:15 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord trä yngvar sandström
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:51



